خط تولید خشکبار؛ رستر آجیل

صفحه اصلیصفحه نمونه کارخط تولید خشکبار؛ رستر آجیل

طراحی و راه اندازی خط رستر بادام زمینی و انواع آجیل و خشکبار ظرفیت از ۳۰۰ کیلوگرم در ساعت

ما شما را به جدیدترین فناوری پردازش مواد غذایی حرارتی مجهز می‌کنیم تا بتوانید خواسته‌های مشتریان خود را به طور کامل و پیوسته برآورده کنید.

تولید و فرآوری خشکبار و مواد غذایی گوناگون یکی از امور سودآور و پرطرفدار است. انواع مغزهای خوراکی، چیپس و خشکبار توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته به صورت بو داده، سرخ شده و تفت داده می شوند.

خط تولید بادام زمینی یکی از این خطوط پرطرفدار و درآمدزا است که شرکت های بسیاری اقدام به راه اندازی آن می کنند. برخی از تولیدات به صورت سرخ شده و غوطه ور در روغن بوده و بعضی دیگر با روش حرارت غیر مستقیم تهیه می شوند.

بیشتر بخوانید : خط تولید چیپس

فرآوری بادام با دستگاه خط تولید بادام زمینی

در زمان های گذشته فرآوری و خط تولید بادام زمینی از طریق رطوبت گیری توسط کوره ها انجام می شد. در این روش طعم مغز خوراکی تغییری نمی کند و صرفا با آب نمک غلیظ شده مزه دار می شود. این نوع فرآوری هنوز نیز در سطح کوچک و محلی انجام می شود و طرفداران فراوانی دارد. طرفداران این نوع فرآوری متمایز بودن مزه محصول را می پسندند.
فرآوری بادام با دستگاه خط تولید بادام زمینی به صورت پیشرفته و مدرن صورت می گیرد. در این روش تفت دادن، شور کردن، بو دادن و سرخ کردن با دستگاه های امروزی و پیشرفته انجام می شود. لازم به تذکر است که فرآوری بادام زمینی با توجه به اینکه با پوست سخت یا نرم تولید می شود روش های متفاوتی دارد.

روش تفت یا رستر جهت تولید و فرآوری بادام زمینی با پوست سخت و روش فرایر یا سرخ کردن نیز برای فرآوری مغزهای خوراکی و بادام زمینی با پوست نرم مناسب است.

بیشتر بخوانید :  خط تولید و فرآوری آلبالو

بالاترین کیفیت

تولید مواد غذایی

با متخصصی کار کنید که بتواند راه حل بهینه را برای خط شما طراحی کند

طراحان نام گستر برای اولین بار سیستم خطوط فرآوری دو مرحله ای رستر و خشک کن سه طبقه با دمای مجزا را طراحی و ابداع کرده است و برای شرکت مزمز اجرا نموده است. در این خط در ابتدای دستگاه و خشک کن از سیستم پخش کن محصول استفاده شده است که محصول به صورت یکنواخت وارد دستگاه شود.

با یک تماس می‌توانید از مشاوره رایگان در خصوص ساخت و ساز و طراحی خط تولید خود از کارشناسان حرفه‌ای ما کمک بگیرید.

پروژه قبلی

خط تولید پاپ کورن؛ بهترین تجهیزات ممکن برای شروع!

پروژه بعدی

خط تولید فرنچ فرایز و انواع سیب زمینی برش خورده؛ هر آنچه که نیاز است بدانید

طراحان نام کستر

ارائه دهنده  انواع خطوط تولید صنایع غذایی