خط تولید فرنچ فرایز و انواع سیب زمینی برش خورده؛ هر آنچه که نیاز است بدانید

صفحه اصلیصفحه نمونه کارخط تولید فرنچ فرایز و انواع سیب زمینی برش خورده؛ هر آنچه که نیاز است بدانید

دستگاه خط تولید فرنچ فرایز

کارخانه تولید فرنچ فرایز _ یا سیب زمینی سرخ کرده نیمه آماده_ شامل چندین مرحله و دستگاه‌های مختلف می‌باشد که خلاصه آن بدین شرح است.

 در ابتدا سیب زمینی ها شسته و پوست گرفته می‌شوند سپس به شکل و اندازه دلخواه برش داده شده و پس از آن سیب زمینی های برش داده شده را در آب داغ می‌پزند تا نشاسته اضافی آن از بین برود بعد از آن وارد دستگاه خشک کن شده و خشک می‌شوند تا رطوبت باقی مانده در سیب زمینی ها از بین برود. سپس سیب‌زمینی ها وارد دستگاه فرایر شده و در روغن سرخ می‌شوند تا ترد و قهوه‌ای طلایی شوند. در نهایت سیب‌زمینی‌های سرخ شده، طعم دار شده و برای توزیع بسته بندی می شوند.

تولید فرنچ فرایز شامل تجهیزات تخصصی مانند دستگاه شستشوی سیب زمینی، پوست کن، برش، بلانچر یا نشاسته گیر، سرخ کن و ماشین آلات بسته بندی باشد. این ماشین‌ها برای رسیدگی به حجم زیادی از سیب‌زمینی و تولید سیب‌زمینی‌های سرخ کرده با کیفیت بالا طراحی شده‌اند. در ادامه به جزئیات بیشتری از این خط تولید می‌پردازیم.

بالاترین کیفیت

تولید مواد غذایی

با متخصصی کار کنید که بتواند راه حل بهینه را برای خط شما طراحی کند

طراحان نام گستر برای اولین بار سیستم خطوط فرآوری دو مرحله ای رستر و خشک کن سه طبقه با دمای مجزا را طراحی و ابداع کرده است و برای شرکت مزمز اجرا نموده است. در این خط در ابتدای دستگاه و خشک کن از سیستم پخش کن محصول استفاده شده است که محصول به صورت یکنواخت وارد دستگاه شود.

با یک تماس می‌توانید از مشاوره رایگان در خصوص ساخت و ساز و طراحی خط تولید خود از کارشناسان حرفه‌ای ما کمک بگیرید.

پروژه قبلی

خط تولید خشکبار؛ رستر آجیل

پروژه بعدی

خط تولید چیپس ۱۴۰۲ – اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید چیپس

طراحان نام کستر

ارائه دهنده  انواع خطوط تولید صنایع غذایی