شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک

شرکت طراحان نام گستر در زمینه ی ساخت دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک دارای ایده های جدید و ماشین آلات کاربردی می باشد.

شرکت طراحان نام گستر، طراح و سازنده ماشین آلات دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک هم اکنون اقدام به تولید دستگاه های تمام اتوماتیک با کیفیت صادراتی می نماید. در زمینه ی تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات، سیستم خشک کن کانتینیوس تونلی را باکیفیت بالا در تعداد طبقات سه تا هفت ( بنا بر نیاز) طراحی نموده است.

این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک و کاملاً بدون دخالت دست فعالیت نموده و برای تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات از جمله ازگیل، آلبالو، آلو، آلوچه، زردآلو، آناناس، انبه، انجیر، پرتقال، ترنج، تمرهندی، تمشک، توت فرنگی، توت، خرمالو، زرشک، سیب، شاه توت، شفتالو، شلیل، کیوی، گیلاس، لیموترش، لیموشیرین، موز، هلو، نارنگی و غیره و همچنین انواع سبزیجات از جمله اسفناج، پونه، تربچه، ترخون، ترشک، ریحان، ریوند، شاهی، شوید، شنبلیله، کاهو، کلم و غیره می باشد.

این دستگاه در حقیقت در فرآیند تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات رطوبت گیری و درجه بندی، پاک کنی، خرد کنی را نیز انجام می دهد. این دستگاه مجهز به تاسیسات کنترلی بین خطوط بوده و کاملاً بدون دخالت دست می باشد.

جنس آلیاژ ماشین آلات خشک کن، بکارگیری شده در این سیستم از جنس تمام استلنس استیل می باشد و از بهترین و با کیفیت ترین قطعات خارجی تولید گردیده است و قابلیت شستشوی تمام قطعات را دارد.

یکی از مهمترین عوامل در استفاده از این دستگاهها، ارائه محصول با کیفیت در قسمت خروجی این سیستم می باشد. کیفیت محصول خروجی ارتباط مستقیم با دستگاه درایر دارد. این سیستم که وظیفه ی اصلی تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات را بر عهده دارد در صورتی که توسط تیم کارشناسی متخصص راه اندازی نگردد، احتمال افزایش چشمگیر ضایعات را خواهد داشت. به همین دلیل، در زمان کار با سیستم، ضروریست تکنیکهای مورد نیاز در استفاده از این ماشین آلات را بکار گرفت تا بتوان محصول بسیار با کیفیت و در حد محصول صادراتی ارائه نمود.

میوه خشک محصولی است که در بین محصولات غذایی، بازار طرفدار خاص خود را دارد و از سوی دیگر، کیفیت بالای مواد اولیه ی ایرانی در مقایسه با مواد خارجی بسیار مقبول می باشد. به همین علت فرصت بسیار مناسبی برای فعالیت با دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک ایجاد گردیده است و با سرمایه گذاری نسبتاً اندک می توان این محصولات را به بازار ارائه نمود.

از مزایای دیگر در دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک تعیین اندازه ضخامت محصول در زمان اسلایس می باشد. این ضخامت مابین دو تا شش میلیمتر با قابلیت خلالی و نگینی می باشد و بعد از انتقال به دستگاه خشک کن آماده ی بسته بندی می گردد.

در خصوص پکینگ این محصول شیوه های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از این شیوه ها که بسیار در دسترس و قابل استفاده می باشد، شیوه ی فانتزی می باشد که معمولاً به شکل های سنتی و باستانی ایرانی، جذابیت بسیاری برای بازارهای بین المللی دارد.

از عوامل دیگر موفقیت در کار با این دستگاه، آگاهی از فرمولاسیون و نحوه ی ساخت در تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات می باشد. به عبارت بهتر، با رعایت فرمول های ترکیب بندی بدون استفاده از مواد شیمیایی، محصولی بسیار مطلوب و با کیفیت صادراتی را می توان ارائه نمود.

دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک ساخته شده توسط شرکت طراحان نام گستر، که به صورت تخصصی عملیات خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک را انجام می دهد شامل موارد زیر می باشد:

دستگاه شستشوی میوه به همراه تزریق گاز ازن جهت ضد عفونی و استریل کردن سبزی و میوه جات
نوار حمل میوه شسته شده به خشک کن
خشک کن تونلی میوه
دستگاه اسلایسر میوه
دستگاه خشک کن تونلی در سه طبقه همراه با کوره ی داخلی
دستگاه خشک کن تونلی (بنا بر نیاز در طبقات سه تا هفت طبقه تولید می گردد)
میز استیل
سیستم بسته بندی
شرکت طراحان نام گستر در زمینه ی ساخت دستگاه تولید و خشک کن و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک دارای ایده های جدید و ماشین آلات کاربردی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

 مدیر فروش : ابراهیم اسماعیلی 09129620467

 مدیریت : کامران نصیری پور 09125683707 

https://t.me/TNGACO : کانال تلگرام 

z3 mail us:  tnga1393@gmail.com 

  روابط بین الملل :  Irtnga@gmail.com

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات