شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

نوار بالابر

 

نوار بالابر در خطوط مختلف صنایع غذایی کاربرد دارد. از این دستگاه جهت بالابردن و انتقال مواد اولیه غذایی به ماشین آلات بعدی در پروسه ی تولید ماشین آلات استفاده می گردد. به عبارت بهتر در خطوط غذایی، جهت انتقال مواد اولیه و حتی عملیات بالابری مواد، اپراتورهای انسانی حذف و بجای آن از سیستم های اتوماتیک جهت بالابردن مواد استفاده میگردد.

نوار بالابر

ماشین آلات کانوایر و انتقال دهنده، به خصوص نوارها از سایز بندی و انواع مختلفی متشکل می گردند که هر گروه کاربردهای متفاوت و منحصر به نیاز را دارا می باشد که این موضوع امکان استفاده از آنها را در انواع خطوط غذایی، شیمیایی، آشامیدنی و زمینه های صنعتی دیگر مهیا می سازد.

نوار بالابر ساخت شرکت طراحان نام گستر، به جهت حفظ کیفیت محصولات و مواد اولیه و حفظ مسائل بهداشتی از نوارهای کاملاً استریل شده استفاده میگردد که در خط تولید و فرآوری مغز تخمه آفتابگردان و آجیل و خشکبار، ماشین آلات خطوط پاک کنی و فرآوری سیب زمینی و محصولات مشتقه، خط تولید سیب زمینی منجمد آماده طبخ(فرنچ فرایز)، خطوط تفت، شورکن و طعم زنی به روش حرارت غیرمستقیم، خط تولید کرانچی، خط تولید پاپ کرن، تولید و بسته بندی چیپس میوه و میوه خشک و میوه جات تازه، تولید سبزیجات خشک، خط تولید سالاد آماده، خط سورت و بسته بندی کشمش، خط تولید ترشک، خطوط فرآوری و بسته بندی ذرت کاربرد دارد.

این دسته از ماشین آلات به طور کلی در دو طبقه تقسیم بندی میگردند:

1-نوارهای مورداستفاده در خطوط محصولاتی که نیاز به شستشو دارند که تمام قطعات درگیر بامحصول از جنس پلی آمید و ضد خورندگی تولید می گردند.

2-نوارهای مورد استفاده در خطوط مربوط به فرآیند محصولات خشک و بدون رطوبت

از دیگر مزایای اصلی این بالابرها توانایی تنظیم سرعت کانوایر می باشد. که در تنظیم ظرفیت خطوط تاثیر مستقم دارد.

نوار بالابر در ابعاد و ظرفیتهای مختلف و متنوع قابل طراحی و ارائه می باشد که بسته به حجم فعالیت تغییر می نماید. همچنین حتی در صنایع دیگر که نیاز به کانوایر و انتقال دهنده ها می باشد، نیاز به انتقال به ارتفاع های خاص نیز در حیطه ی تولیدی این محصولات می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوار بالابر در قسمت تماس با ما با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات