شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

دستگاه هاپر

 

به طور معمول در خطوط مواد غذایی از یک قسمت به عنوان ذخیره سازی اولیه برای ذخیره مواد استفاده می گردد. دستگاه هاپر ساخت شرکت طراحان نام گستر نیز به جهت همین فرآیند در خطوط تولید چیپس سیب زمینی در نظر گرفته می شود.

دستگاه هاپر

هاپر در انواع زمینه های صنعتی کاربرد بسزایی دارد. به همین دلیل هاپر را در سایز ها و ابعاد گوناگون و همین طور در اشکال مختص نیاز طراحی می نمایند. در قسمت ورودی در واقعیت نیاز به یک قسمت جهت ذخیره سازی اولیه می باشد که بتوان مواد اولیه را آماده ارسال به تولید نمود.

از عمده مزایای این دستگاه برای خط تولید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-ذخیره سازی اولیه، مواد اولیه برای خط تولید قبل از آغاز بکار

2-جلوگیری از خطر قطع ورود مواد اولیه با توجه به اینکه در صورت عدم تداوم ورود مواد اولیه به خط تولید با وقفه روبرو گردد، باعث بروز خسارت در خط تولید خواهدشد.

 بدنه ی دستگاه هاپر از جنس آهن یا گالوانیزه تولید میگردد هاپرها عمدتاً دارای سیستم تخلیه تدریجی در قسمت خروجی خود می باشند. از این رو نیازی به دخالت دست در خط تولید نداشته و باعث می شود تا هاپرها از توانمدی بالایی در ذخیره و پشتیبانی خط تولید برخوردار باشند.

این دستگاه در انواع خطوط تولیدی چیپس سیب زمینی با ظرفیت 100 الی 500 کیلوگرم کاربرد دارد. هاپر علاوه بر این در تکمیل کردن خط تولید چیپس سیب زمینی، فرنچ فرایز و پودر سیب زمینی کاربرد دارد.

دستگاه هاپر را در سایزهای مختلف می توان تولید نمود. تمامی اتصالات و جوش های صورت گرفته در این سیستم از طریق فناوری آرگون می باشد که از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. از طرف دیگر ضخامت آلیاژهای بکار گرفته شده در این سیستم از ضخامت های بسیار قدرتمند در این ماشین آلات محسوب می گردد.

از خصوصیات بارز و بسیار مهم دیگر این است که در برابر فشار و ضربه بایستی از مقاومت لازم برخوردار باشد. این فرآیند باعث می گردد که به عنوان مثال در محصولی چون چیپس سیب زمینی، بدلیل وجود بار و همچنین گاهاً ایجاد نیرو و ضربه به سیستم، در صورتیکه از استحکامات لازمه برخوردار نباشد، به مرور زمان با تاب و قوس های خود هم چهره ای زشت به دستگاه می بخشد و هم از کیفیت کار خود تنزل پیدا میکند.

در قسمت پایه های هاپر، از ضد ضربه های مخصوص جهت گرفتن نیرو و ضرب حاصل از ریختن مواد اولیه استفاده میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه هاپر و درخواست لیست قیمت می توانید از قسمت تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات