شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

دستگاه بویلر

گفتنی ها درباره دستگاه بویلر بسیار است. هم به جهت وسعت کاربرد آن در صنایع مختلف هم به جهت سیستم های متفاوتی که بویلر داراست که البته از جهت نوع دیزاین های موجود شباهت های زیادی باهم دارند.

دستگاه بویلر

بویلر در اصطلاح به معنای جوش می باشد. ایجاد بخار در این سیستم باعث ایجاد یک سری فرآیندهای تبدیل انرژی گردیده که به ما در انجام پروسه های مورد نظر یاری می رساند.

از بویلر در خطوط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی و سایر خطوط تولیدی شرکت طراحان نام گستر استفاده می گردد و از طریق آن انرژی حرارتی مورد نیاز برای خطوط تولید تامین می گردد. البته این شرکت جزو اولین شرکتها در داخل کشور می باشد که از این دستگاه در خطوط فرآوری مغز تخمه و آفتابگردان استفاده می نماید.

مکانیزم عملکردی دستگاه بویلر به این صورت می باشد که از طریق استفاده از سوخت های در دسترس از جمله گاز متان، عملیات احتراق را به قسمت مورد نظر و انتقال حرارت از طریق پوسته به داخل صورت می پذیرد. در این دستگاه با توجه به اینکه در سیستم روغن داغ کاربرد دارد، از تجهیزات جانبی در کنار این خط استفاده می شود. مهمترین قسمت در این فرآیند انتقال دما می باشد. این انتقال از زمان استارت دستگاه تا زمان استپ، این فرآیند به صورت یک سیکل ادامه می یابد.

در بویلر وجود تاسیسات کنترلی و فرمان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. مهمترین مسئله که در طراحی دستگاه بویلر اهمیت بسزایی دارد مقاومت پوسته آن در برابر فشار می باشد.

در دستگاه بویلر زمان وایپس ( زمان فرآیند سیرکولاسیون) میزان حجم فشار وارده به دستگاه به اندازه 4 بار می باشد که این حجم فشار به میزان یک ونیم الی دو بار در زمان تولید و کار مداوم کاهش می یابد.

مشعل داخلی دستگاه بویلر وظیفه تولید گرما و تبدیل گاز به انرژی حرارتی را انجام می دهد. این چرخه همانطور که در قبل نیز اشاره گردید توسط سیستم کنترل فرمان داخلی خود دستگاه پس از انجام تنظیمات لازمه صورت می پذیرد.

در تولید این ماشین آلات از متریال ها وآلیاژهای مقاوم استفاده می گردد.

شرکت طراحان نام گستر در خطوط تولیدی خود تامین این دستگاه را انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به ماشین آلات تولیدی این شرکت می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات