شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

دستگاه اسلایسرسیب زمینی

دستگاه اسلایسر سیب زمینی به عنوان یکی از مهمترین ماشین آلات در خط تولید چیپس و همینطور در خط تولید میوه خشک می باشد. اسلایسر در اصطلاح به معنی برش مواد اولیه مورد نظر جهت آماده سازی و فرآوری آن به محصول نهایی مورد نظر می باشد که بنا بر نیاز تولید می گردد.

جنس بدنه ی اسلایسر از جنس تمام استنلس استیل ضد آب می باشد که مفهوم اسلایسر در زمان ورق ورق کردن محصول مورد نظر همچون سیب زمینی می باشد که توسط این دستگاه صورت می پذیرد.

دستگاه اسلایسرسیب زمینی

دستگاه اسلایسر سیب زمینی از مجموعه توانمندی ها و مزیت های خاصی در نوع تکنولوژی و همچنین شیوه ی تولید خود بهره می برد که در نوع خود دارا می باشد. این دستگاه از انواع مختلف و متنوعی چه از لحاظ ابعاد و چه از لحاظ ظرفیت تولید برخوردار می باشد که بسته به نوع و حجم کار متغیر می باشد.

دستگاه اسلایسرسیب زمینی

نحوه ی عملکرد و مکانیزم دستگاه بدین صورت می باشد که به طور مثال سیب زمینی از قسمت ورودی دستگاه وارد گردیده و پس از برخورد با تیغه داخلی دستگاه به صورت ورقه ای تبدیل میگردد.

ضخامت اسلایس های ورق خورده قابلیت تنظیم داشته و می توان به آسانی تنظیمات لازمه را صورت داد. کیفیت خروجی این سیستم بسیار دقیق بوده و در تیغه های برش از تیغه های آمریکایی استفاده می گردد. این مسئله موجب میگردد تا کیفیت برش و دقت آن در این سیستم بسیار عالی باشد. همانطور که می دانید در محصولاتی همچون سیب زمینی، به دلیل ارائه ی آن به بخش دیگر، دقت برش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

از توانمندی های خاص اسلایسر شرکت طراحان نام گستر می توان به تنوع کاری آن در انواع ورقه ای و خلالی و کرینکر اشاره نمود. این تنوع کاری به تولید کننده این توانمندی را می دهد که در کسب بازارهای بیشتر و با سلیقه های مختلف بتواند عملکرد بهتری در بدست آوردن آن داشته باشد.

این نوع کارکرد در ظرفیت های کاری بالاتر مزیت بسیار بزرگی محسوب میگردد. از دیگر مزایای دستگاه اسلایسر سیب زمینی توانمندی بالای آن در نحوه ی کار می باشد که به صورت کاملاً اتوماتیک صورت پذیرفته و بدون دخالت هرگونه دست و توقف در خط تولید می باشد.

این دستگاه مجهز به سیستم کاری و برقی بسیار با کیفیت بوده که در تولید ماشین آلات اثر بسزایی خواهد داشت. میزان عمر تیغه های مورد نیاز در این خط بسته به مدت زمان مصرف بوده و از استاندارد خاصی برخوردار می باشد که به آسانی قالب تعویض بوده و در زمان تعویض جداسازی می شود.

تبعیت از استانداردهای بین المللی و رعایت معیارهای جهانی از اولویت شرکت طراحان نام گستر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت ماشین آلات می توانید از قسمت تماس با، تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات