چاپ کردن این صفحه

خط فرآوری آلبالو مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در برخی از خطوط صنایع غذایی از جمله دستگاه تولید چیپس، دستگاه تولید فرنچ فرایز ( سیب زمینی نیمه آماده )، خط تولید و بسته بندی میوه جات شامل سیب، گلابی، گیلاس، آلو، ازگیل، به، زرد آلو، گیلاس، هلو و غیره و سبزی جات خشک و تازه از جمله، خط سالاد آماده و غیره به جهت از بین بردن ناخالصی ها و ضایعات اولیه که به طور معمول همراه با سبزیجات می باشد، دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات می باشد.

دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات

نحوه شستشو در ماشین آلات ساخت شرکت طراحان نام گستر به طور مستقیم به ظرفیت و حجم فعالیت داشته و نوع کارکرد نیز به تنوع محصول مورد نظر بستگی مستقیم دارد.

از دیر باز در خطوط صنایع غذایی، شستشو به صورت دستی و سنتی صورت می پذیرفته است. بدین صورت که شستشو به صورت پاشش آب در مسیر خاص و در یک فضای محدود توسط نیروی انسانی صورت می گرفته است. در این شیوه ، بدلیل استفاده از آب و بدون استفاده از مواد مصرفی جانبی، میزان نفوذ ناخالصی ها قابل ملاحظه بود و به همین علت در کیفیت محصول نهایی تاثیر منفی داشت. در حقیقت، این شیوه شستشو در حد و ظرفیت مصارف کوچک و خانگی بود.

با تولید دستگاههای پیشرفته تر و با تنوع محصولی بیشتر عرصه برای تولید ماشین آلات جدید و با تکنولوژی برتر مهیا گردید.

دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات ساخت شرکت طراحان نام گستر، جزو دستگاههای خاص تولیدی این شرکت بوده و دارای مزایا و توانمندی های خاصی می باشد.

از جمله توانمندی این دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات، می توان به نوع شستشوی آن که در زیر توضیح داده شده اشاره نمود:

تمام قطعات و تجهیزات دستگاه از جنس استنلس استیل کاملاً بهداشتی تولید میگردد
قابل تولید به دو صورت با نازل و بدون نازل
مجهز به سیستم ضد عفونی کننده سبزیجات و میوه جات از طریق عملیات ازناسیون و استریل
مجهز به سیستم های پمپ و اتصالات ضد آب و ورودی و تخلیه در قسمت حوضچه
دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات ساخت شرکت طراحان نام گستر در ابعاد و اندازه و ظرفیتهای مختلف قابل تولید و طراحی بوده و مکانیزم عملکردی آن بدین صورت است که سبزیجات و میوه جات بعد از طی نمودن سورت اولیه، از قسمت ورودی وارد دستگاه شستشو گردیده و پس از طی فرآیند آن که شامل طی نمودن مواد اولیه از مسیر شستشوی اولیه و فیلترنیگ ضایعات کوچک بوده و پس از آن شستشوی دوم از طریق دوش های پاششی صورت می پذیرد. این سیستم فرآیند پیشرفته ای داشته و بسته به نوع محصول طراحی و تولید می گردد.

از دستگاه شستشو در خط تولید و بسته بندی پودر پیاز، پودرسیر، میوه خشک از جمله : آلو، زردآلو، هلو، سیب، کیوی، موز، آناناس و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

خط فرآوری آلبالو

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات درخواستی تان را دریافت نمایید.

خط فرآوری آلبالو

خواندن 2265 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 31 فروردين 1398 ساعت 06:58
طراحان نام گستر

آخرین‌ها از طراحان نام گستر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات