شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

خط تولید کرانچی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات تولیدی شرکت طراحان نام گستر خط تولید کرانچی می باشد که این دستگاه در خط تولید تخمه آفتابگردان و بادام زمینی، کرانچی و پفک که وظیفه ی فر سرخ کن را برعهده دارد، کاربرد دارد.

خط تولید کرانچی از فرآیند تولید خاصی برخوردار است که از لحاظ فنی و تکنیکی از ظرافت خاصی برخوردار می باشد. این دستگاه طراحی خاص داشته و توسط واحد فنی و مهندسی این شرکت طراحی گردیده و در ظرفیت های مختلف تولید کرانچی از پنجاه کیلوگرم در ساعت تا پانصد کیلوگرم در ساعت خروجی را در این دستگاه شاهد هستیم.

کلیه ی قطعات داخلی فر و سرخ کن از جنس های عایق کاری شده، مقاوم در برابر خورندگی، رطوبت و هرنوع شرایط دمایی می باشد. مکانیزم عملکردی این دستگاه بدین صورت می باشد که سیب زمینی پس از طی فرآیند سورت، پوست گیری، اسلایس، نشاسته گیری و بلنچ و خشک شدن نهایی، وارد این ماشین گردیده و از خروجی آن چیپس آماده برای ارسال به دست می آید.

این دستگاه بدلیل فناوری پیشرفته و منحصر به فرد خود قادر می باشد که از لحاظ درجه ی دمایی درجه ی حرارت روغن را تاسطح بالایی ارتقاء دهد. میزان شدت دما در این دستگاه قابل کنترل می باشد بدین صورت که با تعیین حداقل و حداکثر دما، در زمان ارتقاء دما وقتی به حد مورد نظر می رسد، جهت تولید با کیفیت با توجه به استانداردهای مورد نظر، سیستم فر و سرخ کن از درجه ی خاصی از حرارت برخوردار میگردد و به صورت کاملاً اتوماتیک عملیات تنظیم دما صورت می پذیرد.

همانطوری که اشاره گردید عملیات تولید کرانچی از ظرافت های خاصی برخوردار می باشد که تمامی فرآیند های آن در شرکت طراحان نام گستر طراحی، تولید و اجرا می گردد.

دستگاه فر و سرخ کن چیپس سیب زمینی از مزایای خاصی بهره مند می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

تولید شده از بدنه ی تمام استنلس استیل و فناوری تولید قطعات با سیستم های لیزری و جوش آرگون
تولید محصول به صورت کاملاً تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست
قابلیت تولید دستگاه فر و سرخ کن چیپس در ظرفیت مورد نظر ومتنوع بنابر نیاز
قابیلت شستشوی داخلی کل دستگاه توسط سیستم شستشو کننده تمام اتوماتیک طراحی شده توسط واحد فنی و مهندسی
انجام کلیه ی عملیات فیلتراسیون و جداسازی و تصفیه روغن مصرفی بدین صورت که پمپ های انتقال دهنده روغن از مخزن به داخل حوضچه ی داخلی توسط کنترلر های اتوماتیک به صورت مداوم بررسی گردیده و وارد دستگاه گردیده و بعد از طی فرآیند از قسمت خروجی به قسمت فیلتراسیون ذخیره شده و به کمک فیلترهای کاملاً بهداشتی روغن تصفیه گردیده و مجدداً وارد پروسه می شود. خاطرنشان میگردد پروسه ی تصفیه ی روغن توسط سیستم فر و سرخ کن با در نظر گرفتن استانداردهای بهداشتی و مدت عمر هر روغن می باشد اما استفاده از این سیستم هم برای تولید کننده به صرفه تر خواهد بود و هم برای مصرف کننده سالم تر و با کیفیت بالاتر.
مجهزبه سیستم کنترل سطح روغن
مجهز به سیستم اخطاردهی اتوماتیک در دستگاه فر و سرخ کن چیپس در قسمتهای مختلف فر وسرخ کن بدین صورت که هنگام بروز هرنوع مغایرت از جمله عدم کنترل مناسب اپراتور، سیستم اخطار و آلارم میدهد.
امکان کنترل دمای روغن به صورت تمام اتوماتیک
مجهز به سیستم غوطه وری، همزن و کانوایر
یکی از مهمترین بخش ها در تولید کرانچی، قسمت روغن گیری می باشد. در این بخش دستگاه عملیات روغن گیری بعد از پخت صورت می پذیرد. این سیستم با نوار های خاصی که تعبیه گردیده است این پروسه را تکمیل نموده و محصول نهایی جهت ارسال به مرحله ی بعدی تولید میگردد.

دستگاه فر و سرخ کن چیپس در ابعاد و اندازه ها و ظرفیت های گوناگون ساخته میگردد. یکی از بزرگترین خدمات شرکت طراحان نام گستر، ارائه ی ماشین آلات در فضای مد نظر شما قبل از هرگونه سفارش و به صورت طراحی شده می باشد.

با ما کیفیت نوین و پیشرفته را تجربه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان می توانید از قسمت تماس با ما، تماس حاصل کرده و از نحوه ی خرید و تولید محصولات نوین مطلع گردید.

تیم فروش این شرکت از طراحی تا اجرا در کنارتان خواهد بود.

خواندن 3754 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 31 فروردين 1398 ساعت 06:45

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات