شرکت طراحان نام گستر  طراح و سازنده  ماشین آلات صنایع غذایی

Tarahan Nam Gostar co.

خط تولید پاپکرن مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

از محصولات و تنقلاتی که طرفداران بسیاری دارد و به خصوص مورد توجه کودکان و نوجوانان می باشد مربوط به خط تولید پاپ کرن ساز می باشد. از پاپ کرن ساز در تولید انواع پاپ کرن سازی در طعم های مختلف از جمله کره ای، سرکه ای، نمکی، فلفلی، پنیری، پیتزایی، کچاپ، گوجه ای، لیمویی، شکلاتی، قهوه، لیمو ترش، نوشابه ای و استفاده می شود.

فرآیند پاپ کرن سازی در تولید این محصول از ذخیره ی اولیه در مخازن ذرت آغاز می گردد. این فرآیند به این صورت می باشد که ذخیره سازی اولیه ذرت در مخازن آغاز می گردد. سپس وارد خط تولید پخت ذرت و برشته کن می گردد. از عوامل بسیار مهم در این مرحله میزان حرارت دهی به خط تولید پاپ کرن ساز جهت برشته کنی می باشد.

این خط تولید متشکل از مدل های مختلفی می باشد. ظرفیتهای تولیدی آن در هر ساعت از تناژ 30 کیلوگرم الی 100 کیلوگرم می باشد که بسته به نیاز قابل تولید و طراحی می باشند. سیستم کاری در این خط تولید به این صورت می باشد که بعد از ورود ذرت به مخزن دورانی، در وهله ی اول با برخورد حرارت موجود، ذرت از حالت طبیعی خود خارج شده و با افزایش ترکیبات خود به صورت حجیم شده تغییر شکل می دهد و در حقیقت عملیات پاپ کرن سازی صورت می پذیرد.

از دیگر عوامل مهم در خط تولید پاپ کرن سازی، چگونگی ذخیره و بسته بندی محصول در بسته های خود می باشد. شکل و ظاهر بسته بندی و همچنین نحوه ی ارائه ی این محصولات از اولویت های خاص در این خط تولید به شمار می رود به این صورت که نام برند و بازاریابی باید مطابق با اصول آن برنامه ریزی و پیاده سازی گردد تا بتوان این محصول پر فروش را در بازار مصرف به درستی معرفی نمود. به جهت پی بردن به این مسئله در خط تولید پاپ کرن ساز تنها کافی است یک تحقیق چند دقیقه ای در خصوص بازارهای مربوط به به این محصول نمود.

خط تولید پاپ کرن ساز به جهت حرارت دهی خود موجب شکوفایی دانه ی ذرت گردیده و موجب می شود که ذرت پس از شکوفایی، رنگ سفیدی به خود بگیرد که در حقیقت رنگ سفید نشاسته ی موجود در ذرت می باشد که در اثر حرارت بروز پیدا می کند.

پاشش طعم های مد نظر که بیشتر در سه نوع معروف می باشد توسط سیستم طعم پاش صورت می پذیرد. طعم پاش توسط کنترلرهای موجود در خود، عملیات پاشش طعم را بر روی سطح محصول انجام می دهد و با این کار افزودن طعم به محصول صورت می پذیرد.

تمامی فرآیند ها و انفعالات در این خط تولید ساخت شرکت طراحان نام گستر، بر این اساس طراحی می گردد که در صورتی که حتی نیاز به شستشوی ماشین آلات باشد نیز می توان شستشو را انجام داد به این دلیل که تمامی قطعات ماشین آلات از جنس استنلس استیل تولید می گردد.

از موارد بسیار مهم در تولید این محصول، با توجه به اینکه ذرت بعد از برشته شدن وزن بسیار سبک تری پیدا می کند، بحث بسته بندی می باشد. درصورتی که در تناژ اقتصادی برنامه ریزی صورت پذیرد، سود بسیار مناسبی برای تولید کننده به همراه خواهد داشت.

از مزایای خاص این خط تولید، وجود خط تولید دراژه زن می باشد. این خط تولید کار اصلی تزریق طعم های مختلف را بر روی محصول انجام می دهد که شامل یک دیگ دوار و دوش های پاشش می باشد. البته از دراژه زن در صنایع دیگر از جمله شکلات سازی و غیره نیز استفاده می گردد.

خط تولید پاپ کورن، بسیار راحت و آسان بوده و نیازی به دانش فنی خاص برای تولید کنندگان خود ندارد و در زمان نصب توسط تیم پشتیبانی این شرکت آموزش های لازمه ارئه میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.

خواندن 4890 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 31 فروردين 1398 ساعت 06:24
محتوای بیشتر در این بخش: « خط تولید فرنچ فرایز

تماس با ما

z  دفتر فروش : تهران - کیلومتر 20 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری انقلاب - جنب بانک تجارت - خیابان صنعت پنجم - ساختمان کوه نور - طبقه سوم - واحد 12

z2  46830588 | 46857162 | 46075506

:کارشناس فروش

07  37  568  0912 ابراهیم اسماعیلی

67  04  962  0912 امیر ارباب

51  85  078  0912 محمد ربیعی

 mail us:  tnga1393@gmail.com  

 instagram icon  tngaco.sales

اهداف سازمانی

  • انتقال تکنولوژی روز با تولید با کیفیت
  • ارتقاء خطوط سنتی به خطوط مدرن و پیشرفته
  • ورود به عرصه ی تولید محصولات جدید صنایع غذایی
  • تجهیز ماشین آلات تولیدی به تاسیسات مدرن
  • ارائه خدمات واقعی و صادقانه به مشتریان

برخی خدمات

  • نصب ، راه اندازی و اجرا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده
  • طراحی پلن ، جانمایی و ارائه چیدمان خط تولید
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • ارائه مشاوره در جهت ارتقاء خطوط قدیمی
  • تولید ماشین آلات خاص با کاربرد مجزا

نمونه خط تولید

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات